Blog o klimatach

Ja nie chce dawac niczego między krokwie, chcę dać jedna warswę na krokwie. Nie zależy mi na tym by blacha byla obustronnie, chce dac krokwie na to deski pioro- wpust i ociepelnie i wykończenie. Jak masz jakiś link do producenta blachy z rdzeniem ~200 mm to poproszę. Wszystkie jakie widze to max 150mm. Ależ oczywiście, że tak. Wszystko zostanie przeliczone i zweryfikowane przez projektanta.Ale dobrze wiesz, że z nimi to ciężka sprawa. Są zapatrzeni w standardowe schematy i takich "niekonwencjonalnych" rozwiązań nie są w stanie zrozumieć a tym bardziej zaprojektować jeśli im się nie wytłumaczy jak "krowie na rowie". Wolę z Wami taki temat przedyskutować, bo tutaj jest wiele osób kreatywnych. Przyznaję, że ty do takich osób należysz , bo twój pomysł z osadzeniem samych pakietów szybowych w warstwie izolacji jest dla mnie rewelacyjnym pomysłem! Pomyśl sobie jak ja coś takiego powiem projektantowi a później kier. budowyPropozycja z allegro również ciekawa i sporo tańsza od tego co ja pokazałemknij, aby edytować treść..Wracając jeszcze do tego wątku w kontekście mostka termicznego przez krokwie.
Zastanawiam się po co wypuszczać krokwie poza obrys budynku/ściany? W przypadku krycia płytami warstwowymi krokwi nie trzeba wystawiać, bo płyta ma zarówno podbitkę (płyty warstwowe kryte blachą dwustronnie) jaki i możliwość przykręcenia rynny bezpośrednio do tej płyty.Jeśli nie wystawiamy krokwi na zewnątrz to lecimy styro 30cm ze ściany do samej góry i łączymy z izolacją z płycie warstwowej. Mamy zachowaną ciągłość izolacji i brak mostka termicznego w postaci wystawionych krokwi..

administracja

2014-05-15 21:47:03, komentarzy: 0

To już przechodzi ludzkie pojęcie, podjeżdzasz na stację benzynową zatankować auto i co napisane jest na tej stacji że należy do mafii a paliwo jest na lewo sprowadzane chyba nie to dlaczego zwykły obywatel zostanie ukarany a właściciel stacji dalej będzie robił lewe interesy gdzie my żyjemy do czego to dochodzi . "Oznacza to, że jeżeli dostawca towarów lub usług nie zapłaci podatku należnego, administracja skarbowa może się domagać się zapłaty zaległości podatkowych od... nabywcy" - łatwiej i bezpieczniej ściągać pieniądze z setek tysięcy kierowców niż od właścicieli stacji "Oznacza to, że jeżeli dostawca towarów lub usług nie zapłaci podatku należnego, administracja skarbowa może się domagać się zapłaty zaległości podatkowych od... nabywcy" - łatwiej i bezpieczniej ściągać pieniądze z setek tysięcy kierowców niż od właścicieli stacji bo przeciętny kierowca z Gdańska w trasie będzie wiedział że w Warszawie stację przejęła mafia. Pewnie jest napisane dużymi literami przed wjazdem na stację "My z Mafii". Tak dziwnego artykułu jeszcze nie czytałem. Pozazdrościć autorowi ma ktoś inteligencję nieprzeciętną.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW