Blog o klimatach

Ja nie chce dawac niczego między krokwie, chcę dać jedna warswę na krokwie. Nie zależy mi na tym by blacha byla obustronnie, chce dac krokwie na to deski pioro- wpust i ociepelnie i wykończenie. Jak masz jakiś link do producenta blachy z rdzeniem ~200 mm to poproszę. Wszystkie jakie widze to max 150mm. Ależ oczywiście, że tak. Wszystko zostanie przeliczone i zweryfikowane przez projektanta.Ale dobrze wiesz, że z nimi to ciężka sprawa. Są zapatrzeni w standardowe schematy i takich "niekonwencjonalnych" rozwiązań nie są w stanie zrozumieć a tym bardziej zaprojektować jeśli im się nie wytłumaczy jak "krowie na rowie". Wolę z Wami taki temat przedyskutować, bo tutaj jest wiele osób kreatywnych. Przyznaję, że ty do takich osób należysz , bo twój pomysł z osadzeniem samych pakietów szybowych w warstwie izolacji jest dla mnie rewelacyjnym pomysłem! Pomyśl sobie jak ja coś takiego powiem projektantowi a później kier. budowyPropozycja z allegro również ciekawa i sporo tańsza od tego co ja pokazałemknij, aby edytować treść..Wracając jeszcze do tego wątku w kontekście mostka termicznego przez krokwie.
Zastanawiam się po co wypuszczać krokwie poza obrys budynku/ściany? W przypadku krycia płytami warstwowymi krokwi nie trzeba wystawiać, bo płyta ma zarówno podbitkę (płyty warstwowe kryte blachą dwustronnie) jaki i możliwość przykręcenia rynny bezpośrednio do tej płyty.Jeśli nie wystawiamy krokwi na zewnątrz to lecimy styro 30cm ze ściany do samej góry i łączymy z izolacją z płycie warstwowej. Mamy zachowaną ciągłość izolacji i brak mostka termicznego w postaci wystawionych krokwi..

administracja

2014-05-15 21:47:03, komentarzy: 0

To już przechodzi ludzkie pojęcie, podjeżdzasz na stację benzynową zatankować auto i co napisane jest na tej stacji że należy do mafii a paliwo jest na lewo sprowadzane chyba nie to dlaczego zwykły obywatel zostanie ukarany a właściciel stacji dalej będzie robił lewe interesy gdzie my żyjemy do czego to dochodzi . "Oznacza to, że jeżeli dostawca towarów lub usług nie zapłaci podatku należnego, administracja skarbowa może się domagać się zapłaty zaległości podatkowych od... nabywcy" - łatwiej i bezpieczniej ściągać pieniądze z setek tysięcy kierowców niż od właścicieli stacji "Oznacza to, że jeżeli dostawca towarów lub usług polipropylen nie zapłaci podatku należnego, administracja skarbowa może się domagać się zapłaty zaległości podatkowych od... nabywcy" - łatwiej i bezpieczniej ściągać pieniądze z setek tysięcy kierowców niż od właścicieli stacji bo przeciętny kierowca z Gdańska w trasie będzie wiedział że w Warszawie stację przejęła mafia. Pewnie jest napisane dużymi literami przed wjazdem na stację "My z Mafii". Tak dziwnego artykułu jeszcze nie czytałem. Pozazdrościć autorowi ma ktoś inteligencję nieprzeciętną.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Własna strona www za darmo - sprawdź