Blog o klimatach

Ja nie chce dawac niczego między krokwie, chcę dać jedna warswę na krokwie. Nie zależy mi na tym by blacha byla obustronnie, chce dac krokwie na to deski pioro- wpust i ociepelnie i wykończenie. Jak masz jakiś link do producenta blachy z rdzeniem ~200 mm to poproszę. Wszystkie jakie widze to max 150mm. Ależ oczywiście, że tak. Wszystko zostanie przeliczone i zweryfikowane przez projektanta.Ale dobrze wiesz, że z nimi to ciężka sprawa. Są zapatrzeni w standardowe schematy i takich "niekonwencjonalnych" rozwiązań nie są w stanie zrozumieć a tym bardziej zaprojektować jeśli im się nie wytłumaczy jak "krowie na rowie". Wolę z Wami taki temat przedyskutować, bo tutaj jest wiele osób kreatywnych. Przyznaję, że ty do takich osób należysz , bo twój pomysł z osadzeniem samych pakietów szybowych w warstwie izolacji jest dla mnie rewelacyjnym pomysłem! Pomyśl sobie jak ja coś takiego powiem projektantowi a później kier. budowyPropozycja z allegro również ciekawa i sporo tańsza od tego co ja pokazałemknij, aby edytować treść..Wracając jeszcze do tego wątku w kontekście mostka termicznego przez krokwie.
Zastanawiam się po co wypuszczać krokwie poza obrys budynku/ściany? W przypadku krycia płytami warstwowymi krokwi nie trzeba wystawiać, bo płyta ma zarówno podbitkę (płyty warstwowe kryte blachą dwustronnie) jaki i możliwość przykręcenia rynny bezpośrednio do tej płyty.Jeśli nie wystawiamy krokwi na zewnątrz to lecimy styro 30cm ze ściany do samej góry i łączymy z izolacją z płycie warstwowej. Mamy zachowaną ciągłość izolacji i brak mostka termicznego w postaci wystawionych krokwi..

rewolucja ludowa

2014-03-03 23:06:30, komentarzy: 0

Dziwne to rewolucje „ludowe” , których powodzenie zależy od kredytów z zewnątrz.
Ci co dostają dostęp do kredytów tworzą rząd , tak na zmianę , raz ci, raz ich przeciwnicy .
Rewolucja zwyciężająca dzięki długom zaciągniętym z zagranicy to nie jest nowa forma robienia rewolucji , ale stara wypróbowana metoda.
Jedną z jej wad jest jej krótkoterminowość zaistnienia. W czasie jednego lub dwóch pokoleń takie rewolucje przegrywają i wychodzi na światło dzienne cała podłość tych karierowiczów co taką „rewolucję” robili.
Tylko szkoda tych narodów, które słuchają własnych oszołomów , polityków obsesyjnie nienawidzących sąsiadów .
Zamiasta budować suwerenność, tworząc przemysł i sprawne państwo, oni wywołują awantury , które przynoszą dramaty i śmierć niewinnych, naiwnych ludzi.

Na Ukrainie dokonano puczu. Nie zmienia to jednak faktu, iz wladze posiada obecnie kto inny, legalnie lub nie, wiec jemu przyjdzie byc prezydentem-emigrantem na lasce kraju, ktory go przygarnie. Nie on pierwszy i nie ostatni.
Wydarzenia na Krymie sa konsekwencja wydarzen w Kijowie. Jesli uwazamy, ze protestujacy w Kijowie i okolicach mieli prawo do decydowania o swym losie, podobne prawo maja grupy ludzi w innych regionach Ukrainy – jak sie mowi A nalezy zaakceptowac B i C. A co bedzie jesli ludnosc tego czy innego zakatka Ukrainy zdecyduje na ogloszenie niepodleglosci, ze o przylaczeniu sie do Rosji nie wspomne. Czy maja do tego prawo?


„Rewolucja” na kredyt z obcego banku – to kpina z rozumu.

Tagi wpisu: niepokoje
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW