Blog o klimatach

Ja nie chce dawac niczego między krokwie, chcę dać jedna warswę na krokwie. Nie zależy mi na tym by blacha byla obustronnie, chce dac krokwie na to deski pioro- wpust i ociepelnie i wykończenie. Jak masz jakiś link do producenta blachy z rdzeniem ~200 mm to poproszę. Wszystkie jakie widze to max 150mm. Ależ oczywiście, że tak. Wszystko zostanie przeliczone i zweryfikowane przez projektanta.Ale dobrze wiesz, że z nimi to ciężka sprawa. Są zapatrzeni w standardowe schematy i takich "niekonwencjonalnych" rozwiązań nie są w stanie zrozumieć a tym bardziej zaprojektować jeśli im się nie wytłumaczy jak "krowie na rowie". Wolę z Wami taki temat przedyskutować, bo tutaj jest wiele osób kreatywnych. Przyznaję, że ty do takich osób należysz , bo twój pomysł z osadzeniem samych pakietów szybowych w warstwie izolacji jest dla mnie rewelacyjnym pomysłem! Pomyśl sobie jak ja coś takiego powiem projektantowi a później kier. budowyPropozycja z allegro również ciekawa i sporo tańsza od tego co ja pokazałemknij, aby edytować treść..Wracając jeszcze do tego wątku w kontekście mostka termicznego przez krokwie.
Zastanawiam się po co wypuszczać krokwie poza obrys budynku/ściany? W przypadku krycia płytami warstwowymi krokwi nie trzeba wystawiać, bo płyta ma zarówno podbitkę (płyty warstwowe kryte blachą dwustronnie) jaki i możliwość przykręcenia rynny bezpośrednio do tej płyty.Jeśli nie wystawiamy krokwi na zewnątrz to lecimy styro 30cm ze ściany do samej góry i łączymy z izolacją z płycie warstwowej. Mamy zachowaną ciągłość izolacji i brak mostka termicznego w postaci wystawionych krokwi..

TV

2014-02-15 22:49:01, komentarzy: 0

Telewizja pobliczna to powinno być maksymalnie trzy kanały... informacyjno-regionalny, kulturalno-filmowy (z uwzględnieniem muzyki ludowej, filmów polskich, wydarzenia kulturalne) i polonijny. Pozostałe programy to już czysta komercja a nie działalnść misyjna. Utrzymywanie kilkudziesięciu kanałów i walka o komercyjnego widza pochłonie każdy abonament, a niekończące się reklamy wzbudzają jescze większą niechęć do ich oglądania. Obecnie telewizja zafubdowała kibicom szopkę olimpijską pokazując REKLAMY PRZERYWANE FRAGMENTAMI IGRZYSK OLIMPIJSKICH, a i tak większość transmisji jest na niedostępnym dla większości kanale TVP Sport. A czy ta dziecięca telewizja bedzie uczyła dzieciaków tolerancji dla gejów i lesbijek oraz ma w planach przynajmniej godzinną audycję o tym, jak odkryć w sobie prawdziwą tożsamość seksualną mimo, że się jest kim innym? Dobrze by było aby w ramówce zmieściły się takie tytuły jak "tęczowa przygoda ze sobą", "tatuś i mamusia co też ma siusia", "osoba LGBT przyjacielem tez może być" Ja to bym obejrzała: Sąsiadów, Makową panienkę, Bałwanek Buli, Troskliwe misie, Arabellę, Konika Garbuska. Tą ostatnią to w wersji rosyjskiej, była cudna. Bajki rosyjskie, też były ładne. ale gdzie reszta kanałów tvp takich jak -tvp seriale- sport HD itd. przecież to publiczna tv a jakoś tych kanałów nie widzę na naziemnej .  TVP ABC to same powtórki bajek i programów z TVP 1,2 więc nudy .  Trwam same ględzenie o religii i kasie na ojca dyrektora. Mi brakuje jednego dobrego kanału z filmami i serialami bez powtórek! tylko nowości - i kanałów np. discovery czy animal planet i byłbym zadowolony..

Tagi wpisu: program
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW